Choroba marzycieli opowiadanie online

Choroba marzycieli


Statki kosmiczne mają to do siebie, że z nich zawsze jest daleko do domu. Człowiek setki razy wykonuje te same czynności i przestaje zwracać na nie uwagę dopóki nie zdarzy się coś niespodziewanego.

Data pierwszej publikacji:
2002 © Frey United

Choroba marzycieli - cytat

(...) Kontrolki leniwie błyskały na pulpicie, a ponad nimi sennie przesuwały się gwiazdy. Gomez z coraz większym trudem walczył z sennością. To był krytyczny moment każdego lotu - dziesiąty tydzień, czyli wtedy, gdy już organizm przywykł do nowego rytmu pracy, a pracy było jak na lekarstwo. Wtedy właśnie nadchodziła próba dla wszystkich mających służbę w kabinie nawigacyjnej - nic tutaj się nie działo, ale zgodnie z regulaminem jeden członek załogi musiał siedzieć na wypadek jakiejś awarii i zawiadomić pozostałych. Po raz chyba trzydziesty przeglądał tę samą gazetę i po raz trzydziesty znalazł te same wyniki sportowe, te same skandale na pierwszej stronie i te same komiksy. (...)

Choroba marzycieli - komentarze i recenzje

Dodaj komentarz


Wybrane recenzje

Ostatni taki człowiek opowiadanie online

Ostatni taki człowiek

science fictionkosmos

Podobało mi się nawet. Całkiem niebnalny pomysł.

  4.00

Raport z Planety N opowiadanie online

Raport z Planety N

science fictionkosmos

To jest bardzo ciekawy opis planety, o której z pewnością słyszeliście ;-] Jak już się połapiecie o którą planetę chodzi to możecie mieć niezły ubaw ^^

  5.00

Najnowsze opowiadania

Druga twarz pierwszego kontaktu na trzeciej planecie opowiadanie online

Druga twarz pierwszego kontaktu na trzeciej planecie

komediescience fictionsffantastyka

Nigdy nie wiadomo co się może człowiekowi przydarzyć po nocy spędzonej na solidnym piciu. Może to być nawet nagła wizyta panów z bronią, a później jest już tylko coraz dziwniej.

Leslie, kolejna ofiara mojej chorej wyobraźni opowiadanie online

Leslie, kolejna ofiara mojej chorej wyobraźni

komedie

Aktorzy należą do dziwnego gatunku ludzi - uważają siebie za wyższy wytwór ewolucji mimo, że ich praca polega na odtwarzaniu życia maluczkich. Zupełnie jak autorzy książek... Ale są też i wyjątki.

  4.50

Choroba marzycieli opowiadanie online © Adam 'Frey' Barczyński - Opowiadania online - blog - opowiadania sf