Raport z Planety N opowiadanie online

Raport z Planety N

recenzji: 1, śr. ocena 5.00


Krótkie opowiadanie o nieco nietypowej formie, ale chyba całkiem dobre. Tak przynajmniej twierdzi autor, uczciwy człowiek :)

Data pierwszej publikacji:
2004 © Frey United

Raport z Planety N - cytat

(...) Na początku swojego przekazu Wysoki Komisarz raczył podać w wątpliwość sens prowadzenia dalszych badań planety N sugerując, iż nie przynoszą one już żadnych wymiernych korzyści nauce. W odpowiedzi na to chciałbym podkreślić, iż nasza wyprawa dysponuje mandatem Komisji ds. Rzeczy Niezbadanych oraz Zbadanych Tylko Trochę, jak również Rady Delegatów Nad Wyraz Wyniosłych. W przesłanych uprzednio raportach starałem się przedstawiać postępy poczynione przez nas w badaniu zjawisk ożywionych na planecie N. Wszystko wskazuje na to, że stajemy naprzeciw przełomu w naszych działaniach mających na celu nawiązanie kontaktu ze wspomnianymi zjawiskami ożywionymi. Szczegóły ostatnich prac przedstawię w części naukowej niniejszego raportu. (...)

Raport z Planety N - komentarze i recenzje

Dodaj komentarz


To jest bardzo ciekawy opis planety, o której z pewnością słyszeliście ;-] Jak już się połapiecie o którą planetę chodzi to możecie mieć niezły ubaw ^^
Raport z Planety N
, 07-01-2018

  5 / 5Wybrane recenzje

Ślepy los opowiadanie online

Ślepy los

science fictionkomediekosmossf

Z prawdziwa przyjemnością przeczytałem opowiadanie Adama Barczyńskiego Ślepy los. Świetnie napisane (dobry warsztat) i historyjka w klimatach, jakie lubię. Jednym słowem - czekam na więcej.

  5.00

Planeta mgieł opowiadanie online

Planeta mgieł

science fictionkomediekosmossf

Bardzo przyjemnie się czyta, pomysł dość oryginalny, szczególnie ten z komputerem, który w przeciwieństwie do stereotypu jest mniej mądry od człowieka oraz nawet po zakończeniu opowiadanie m...

  5.00

Najnowsze opowiadania

Druga twarz pierwszego kontaktu na trzeciej planecie opowiadanie online

Druga twarz pierwszego kontaktu na trzeciej planecie

komediescience fictionsffantastyka

Nigdy nie wiadomo co się może człowiekowi przydarzyć po nocy spędzonej na solidnym piciu. Może to być nawet nagła wizyta panów z bronią, a później jest już tylko coraz dziwniej.

Leslie, kolejna ofiara mojej chorej wyobraźni opowiadanie online

Leslie, kolejna ofiara mojej chorej wyobraźni

komedie

Aktorzy należą do dziwnego gatunku ludzi - uważają siebie za wyższy wytwór ewolucji mimo, że ich praca polega na odtwarzaniu życia maluczkich. Zupełnie jak autorzy książek... Ale są też i wyjątki.

  4.50

Raport z Planety N opowiadanie online © Adam 'Frey' Barczyński - Opowiadania online - blog - dobre opowiadania